close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasłoZarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejNagłówek 1
Nagłówek 2

Nasze produkty

produkty z serii Belti

Poznajcie genialną serię BELTI! Klocki zaskoczą Cię prostotą niekonwencjonalnych kształtów do kreatywnej zabawy! Płaskie paseczki o zaokrąglonych brzegach wyposażone w proste w łączeniu zaczepy, mają możliwość zginania się pośrodku, przez co stwarzają możliwość materializowania dowolnych dzieł dziecięcej fantazji! Nauka literek z tym zestawem to sama przyjemność – przedszkolak łatwo wyczaruje z nich alfabet. Może zaskoczyć Cię fakt, że z tych prostych, jednakowych, elementów powstać mogą trójwymiarowe budowle i fantazyjne kształty, takie jak wieża, statek, śmigłowiec, robot czy koparka! Nieograniczone możliwości zestawu dedykujemy i tym najmłodszym i tym nieco większym dzieciom.