close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasłoZarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejNagłówek 1
Nagłówek 2

Nasze produkty

wybierz serię produktów

Jakie powinny być zabawki idealne? Atrakcyjne, intrygujące, zajmujące i wspierające rozwój… po prostu genialne!
Wspieranie rozwoju dziecka na każdym etapie jego wzrostu, to nie lada wyzwanie dla rodziców. Misją naszej firmy jest wspieranie aktywności i kreatywności dzieci poprzez twórczą zabawę. Wzmacnianie precyzji i dokładności ruchów smyka podczas zabawy klockami, to właśnie pomoc w rozwijaniu małej motoryki i kształtowanie wyobraźni dziecka! Czy radość zabawy może trwać długie godziny? To możliwe, dzięki dopasowaniu serii klocków do wieku Twojego dziecka. Nauka poprzez zabawę - czyli przyjemne z pożytecznym - to rozwiązanie idealne!


Serie naszych klocków zaprojektowaliśmy dostosowując je do umiejętności dzieci:
 
BASIC – dedykowane dla maluchów – serię wyróżniają większe rozmiary elementów, proste kształty oraz różnorodność barw

MINIS – proponowane dzieciom powyżej 3 lat, zestaw drobnych, jednolitych elementów do układania mozaik, jak i twórczej zabawy - serie o barwach podstawowych jak i pastelowych – również budowanie modeli przestrzennych.

THEMATIC – tematyczne zestawy do składania z instrukcją krok po kroku, z podziałem na dwa zestawy kolorystyczne, dla dzieci powyżej 3 lat

CONSTRUCTOR – umożliwiają tworzenie wielu atrakcyjnych, trójwymiarowych, zmechanizowanych modeli w zestawach z podziałem kolorystycznym, zainteresują te młodsze i te starsze dzieci. Dla dzieci już od 3 roku życia.

BELTI – inspiracje do tworzenia bardziej skomplikowanych form i konstrukcji w trzech wymiarach za pomocą klocków-paseczków, z możliwością zginania w połowie - odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.