close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE

adres e-mail
hasłoZarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU
Aby zarejestrować się, wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznejNos produits

Choisissez une série de nos produits

Meli Basic

Jeżeli szukasz zestawu idealnego na początek zabawy z naszymi klockami edukacyjnymi, a może po prostu potrzebujesz prezentu dla dziecka do 5 lat – sprawdź naszą serię Meli Basic. Znajdziesz w niej komplety zawierające od 50 do nawet 1 000 kolorowych, prostych elementów.

Meli Constructor

Kolejny poziom zaawansowania to zestawy z serii Meli Constructor, dzięki którym Twoje dziecko ma szansę zostać chociaż na chwilę prawdziwym inżynierem! Nowe formy, atrakcyjne kolory i możliwość stworzenia bardziej zaawansowanych kształtów, takich jak pojazd kołowy czy nowoczesne roboty – to wszystko znajdziecie w zestawach z tej serii.

Meli Thematic

Już teraz poznaj nasze wyjątkowe klocki tematyczne Meli, które z pewnością zachwycą twoje dziecko! Zabawa klockami edukacyjnymi z serii Thematic rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne. Każdy z zestawów zawiera szczegółową instrukcję która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces budowy!

Meli Belti

Klocki edukacyjne Meli Belti znajdujące się w naszej ofercie łączą zabawę z rozwijaniem wyobraźni, umiejętności logicznego myślenia oraz wzrokowe! Produkt dostępny jest w kilku wariantach: 50, 100 i 200 elementów.